جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 41368
  تاریخ انتشار : 8 دی 1392 12:25
  تعداد بازدید : 389

  دست بند و پابند الکترونیکی در اختیار سازمان زندان ها قرار گرفت

  رییس سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور گفت: دست بند و پابند الکترونیکی در اختیار سازمان زندان ها قرار گرفت و ما اکنون در حال تدوین آیین نامه برای استفاده از آن ها هستیم.

  55-253.jpg

  غلامحسین اسماعیلی در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: دست‌بند و پابند الکترونیکی در اختیار سازمان زندان‌ها قرار گرفته است و در حال انجام کارهای مربوط به سایت آن هستیم؛ زیرا این طرح برای نصب سرورها نیازمند سایت است.

   

  وی ادامه داد: آیین‌نامه طرح استفاده از دست‌بند و پابند الکترونیکی مراحل پایانی تدوین و تصویب خود را می‌گذارند و با نصب سرورها، راه‌اندازی سایت و نهایی شدن آیین‌نامه کار بهره‌برداری از این دستگاه نیز آغاز خواهد شد، اما هنوز زمان دقیق اجرایی شدن این طرح مشخص نیست.

   

  رییس سازمان زندان‌ها اظهار کرد: اجرایی شدن این طرح هم برای فردی که تحت نظارت قرار می‌گیرد و هم برای جامعه کاملا مفید است؛ زیرا این طرح مدتها مورد بررسی و مطالعه قرار گرفته است.

   

  وی بیان کرد: سازمان زندان‌های کل کشور سعی دارد که به مرور زمان دایره شمول استفاده از این تکنولوژی را توسعه دهد و طبق بررسی‌های ما این طرح کاملا مثبت است.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
49