جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 41410
  تاریخ انتشار : 9 دی 1392 8:57
  تعداد بازدید : 414

  تجمع مالباختگان مرکز کنترل ترافیک هوایی مقابل کاخ دادگستری

  عده ای از مالباختگان مرکز کنترل ترافیک هوایی فرودگاه با تجمع در مقابل کاخ دادگستری رسیدگی هرچه سریع تر به این پرونده را خواستار شدند.

  hemmat khahi (11 of 21).jpg

  به گزارش خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، صبح روز یکشنبه - 8 دی ماه - عده‌ای از کارمندان این مرکز با تجمع در مقابل کاخ دادگستری خواهان ملاقات با یکی از مقامات دادگستری استان تهران و پیگیری هرچه سریعتر پرونده کلاهبرداری توسط یکی از کارمندان یک شرکت خودروسازی شدند.

   

  مالباختگان در این رابطه به خبرنگار ایسنا گفتند که حدود 95 درصد از کارمندان مرکز کنترل ترافیک هوایی فرودگاه توسط متهم اصلی این پرونده به نام «ح. الف» مورد کلاهبرداری قرار گرفته‌اند و مبلغ کلاهبرداری 50 میلیارد تومان است.

   

  آن‌ها ادامه دادند: قرار بود متهم سود پول ماشین‌های فروخته شده را به حساب ما واریز کند، اما الان حدود یازده ماه است که نه تنها هیچ سود پولی به حساب ما واریز نشده بلکه اصل پول‌هایمان را نیز نمی‌توانیم دریافت کنیم.

   

  یکی از شاکیان این پرونده گفت: حدود سه ماه است به شعبه 17 دادسرای ناحیه 10 (خوش) شکایت کردیم اما متاسفانه هیچگونه پیگیری در مورد این پرونده صورت نگرفته است.

   

  وی افزود: مالباختگان این پرونده کلاهبرداری حدود 300 نفر هستند. متهم اصل پول‌های مدیران ما را پرداخت کرده، اما پول‌های کارمندان را نمی‌پردازد.

   

  بر اساس این گزارش، پس از گذشت مدت زمانی تعدادی از مالباختگان این پرونده با ورود به کاخ دادگستری، با یکی از مسئولان دادگستری استان تهران دیدار کردند و بنا به گفته یکی از این افراد این فرد مسئول برای پیگیری این پرونده قول مساعد داد.

   

   

   


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
19