جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 41424
  تاریخ انتشار : 9 دی 1392 10:4
  تعداد بازدید : 339

  کوثری:

  مبارزه با مفاسد اقتصادی را تا نتیجه قطعی دنبال خواهیم کرد

  یکی از امضاکنندگان نامه مبارزه با مفاسد اقتصادی، با بیان اینکه مبارزه با مفاسد اقتصادی از ارکان اصولگرایی است، تصریح کرد: اصولگرایان همواره بر مبارزه با مفاسد اقتصادی تاکید داشته و پرچمدار مبارزه با مفاسد بوده اند.

  مبارزه با مفاسد اقتصادی را تا نتیجه قطعی دنبال خواهیم کرد

  به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از فارس؛محمد اسماعیل کوثری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی که نامه مبارزه با مفاسد اقتصادی به سران قوا را امضا کرده است گفت:  از 10 سال قبل مقام معظم رهبری به سران سه قوه تأکید کردند که باید مبارزه با مفاسد اقتصادی در دستور کار مسئولان سه قوه قرار گیرد اما هم در دولت قبل و هم در دولت فعلی علی‌رغم زمان کوتاهی که از آن می‌گذرد اقدام جدی صورت نگرفته است.

  وی افزود: تعدادی از نمایندگان نیز در نامه‌ای به سران سه قوه با اشاره به تأکیدات رهبر معظم انقلاب در سال 82 مبارزه با مفاسد اقتصادی به سران قوا هشدار داده شد و تا نسبت به این مسأله با حساسیت بیشتری برخورد شود.
  عضوکمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به موانع موجود بر سر راه مبارزه با مفاسد اقتصادی اظهار داشت: اراده‌ای برای مبارزه با مفاسد اقتصادی دیده نمی‌شود و همین نبود اراده و همچنین ملاحضات از جمله موانع موجود بر سر راه مبارزه با مفاسد اقتصادی است.
   
  کوثری با بیان اینکه مبارزه با مفاسد اقتصادی از ارکان اصولگرایی است، تصریح کرد: اصولگرایان همواره بر
  مبارزه با مفاسد اقتصادی تاکید داشته‌ و پرچمدار مبارزه با مفاسد بوده اند.
   
  وی گفت:ما مبارزه با مفاسد اقتصادی را تا نتیجه قطعی دنبال خواهیم کرد چرا که نباید اینطور باشد که برخی سرمایه‌دارن حق مردم را پایمال کنند.
   
  نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: انتظار می‌رود دولت محترم نیز در برخورد با مفاسد اقتصادی، دستگاه قضائی را یاری کند.
   


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
20