جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 41425
  تاریخ انتشار : 9 دی 1392 10:6
  تعداد بازدید : 517

  حسین زاده:

  اقلیت های دینی و مذهبی بخش جدایی ناپذیر ملت ایران هستند

  نماینده مردم اشنویه و نقده در مجلس شورای اسلامی با تبریک سال نو به مسیحیان گفت: اقلیت های دینی و مذهبی بخش جدایی ناپذیر ملت ایران هستند.

  اقلیت های دینی و مذهبی بخش جدایی ناپذیر ملت ایران هستند

  به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایرنا؛عبد الکریم حسین زاده نایب رییس کمیسیون عمران مجلس،  افزود:اتلاق اقلیت به اقوام و ادیان ایرانی، آنچنانکه در دیگر کشورها مرسوم است در ایران اسلامی معنا و مفهومی ندارد.

  وی اضافه کرد : در ایران اسلامی، ادیان مختلف تنها به واسطه اعتقادات با دیگران تمایز دارند و به لحاظ حقوق اجتماعی و شهروندی هیچ تفاوتی با دیگراقوام، مذاهب ندارند.
   
  حسین زاده اظهارکرد : اقلیت های دینی مذهبی ایران نیازی به دلسوزی مدعیان دروغین حقوق بشر ندارند آنها در نهایت آرامش و امنیت زندگی می کنند و از حقوق شهروندی کامل برخوردارند.
   
  حسین زاده ادامه داد : دشمنان برای تفرقه افکنی بین اقشار و گروه های ایرانی و از هم گسیختن اتحاد ملت ایران، هر از گاهی وارد میدان شده و با تصویب قطعنامه و صدور بیانیه، تلاش می کنند اتحاد ملی در ایران را مخدوش کنند.
   
  وی خاطرنشان کرد: صدور این نوع قطعنامه ها در حالی است که گروه های تروریستی مورد حمایت استکبار جهانی در انجام قتل و ترور ، بین مسیحی و مسلمان فرقی نمی گذارند و همه را با وحشیانه ترین شیوه ها به قتل می رسانند.
   
  حسین زاده تاکید کرد: اقلیت های دینی و مذهبی در ایران اسلامی بدون توجه به این نوع اختلاف افکنی و استکبار جهانی با اتحاد و همدلی در کنار هم زندگی می کنند.
   
  نماینده مجلس خاطرنشان کرد: تمام اقشار مردم اعم از مسیحی و مسلمان، ترک، کرد و فارس بر این باورند که ایران اسلامی الگوی آزادی برای ملت ها جهان است و تا جان در بدن دارند از آرمان های اسلام و انقلاب دفاع خواهند کرد.
   
  نایب رییس کمیسیون عمران مجلس، افزود: نگاه رهبر معظم انقلاب به اقلیت های دینی و مذهبی نگاه یکسان و پدرانه ای است و هیچ یک از ادیان و اقوام برای نظام اسلامی تفاوتی ندارند.
   
   


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
57